Yandex Toloka Nedir? Yandex Toloka Nasıl Çalışır? Yandex Toloka ile Para Kazan!

İnternetten para kazanma konusunda birçok yöntem vardır. Bu konuda kişilerin tercihi en iyi yaptıkları işlere yönelmek oluyor. Yandex Toloka, çok fazla uğraşmadan, basit bir şekilde internetten para kazanma yollarından bir tanesidir.

Yandex Toloka
Yandex Toloka

Yandex Toloka Nedir?

Yandex, arama sonuçlarında görüntülenen istenmeyen içeriklerden kurtulmak için Yandex Toloka’yı geliştirdi. Bu sistemde görev alarak reklam tıklama yoluyla kazanılan düşük oranlara karşın, saatler içinde yüksek gelirler elde etmek mümkündür.

Yandex Toloka sayesinde, gerçekçi sonuçlara ulaşmak mümkündür. Türkçe olarak kullanılabilen sistemde görev alabilmek için üye olmak gerekiyor. Üye olduktan sonra yaptığınız değerlendirmeler baz alınarak arama motoru optimize edilir.Yandex Toloka Nasıl Çalışır?

Yandex Toloka görevlerinin tamamı her kullanıcıya hitap etmediği için size uyan görevleri yapabilmeniz için sayfayı sürekli kontrol etmeniz gerekiyor. Üstlenilen görevleri doğru şekilde yapmanız, puanınızın artmasını ve daha çok görev alabilmenizi sağlar.

Yandex Toloka Örnek Görevler
Yandex Toloka Örnek Görevler

Tamamlayabildiğiniz görevler sayesinde 0,1 dolar ücretlendirmeden başlayan değerlerde para kazanabilirsiniz. Alabildiğiniz ve başardığınız görevlerle, gelirinizi ciddi oranda artırabilmeniz mümkündür.

Yandex Toloka
Yandex Toloka

Yandex Toloka görevleri, bilgisayarların yapamayacağı, ancak insanların yapabileceği görevlerden oluşur. İçerik analiz etme ve içerik değerlendirme şeklinde olan görevlerden üyeler kendilerine uyanı seçebilir ve yapabilirler.

Üye olup Yandex Toloka sistemi katılmak için adres:

toloka.yandex.com.tr

Üye olmanıza karşılık görev alamadıysanız toloka@support.yandex.com adresine sorununuzu yazabilir ve hesabınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Yandex Toloka’da görevler belli sayıda olduğu için, bazı görevlerin kotası dolduğu anda pasif hale gelirler ya da hiç görünmezler.

Yandex Toloka konusu ile ilgili daha fazla sorunuz ve merak ettiğiniz detaylar var ise yorum yazarak veya mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir